Miłość, nacjonalizm i mejk ap...

12:14 Igor Banaszczyk 0 Comments
Internet jest chyba najlepszym dowodem, że lewacka nauka o tym iż wszyscy są w równym stopniu predestynowani do wszystkiego, to bzdura. Istnieją takie miejsce, w których można się przekonać, o ile piękniejszy byłby świat gdyby niektórzy z nas, nie nauczyli się czytać i pisać. Najdobitniej na forum o2.pl czy kafeterii. Poziom idiotyzmów zabija szare komórki w promieniu kilku kilometrów. Ostatnio jednak do mojej szacownej listy takowych miejsc dołączyło forum wizaz.pl. W sumie co złego może być w miejscu gdzie piszą "o modzie, urodzie, fryzurach i makijażu". Niby nic, gdyby jego członkinie dyskutowały głównie o wyżej wymienionych tematach. Problem polega na tym, że wypowiadają się raczej o wszystkim innym i to z pozycji ekspertów. Jednak przez granice absurdu przebił się ten wątek KLIK:
Na wypadek gdyby komuś nie chciało się czytać - dziewczę żyje sobie szczęśliwie z chłopcem. Chłopiec ów, z powodów bliżej nieznanych, zapisał się do jakiejś prawicowej organizacji (dziewczę nie wie nawet czy to MW czy ONR). Nic się w ich związku nie zmieniło, nasza bohaterka zaprzyjaźniła się nawet z jego znajomymi, no ale... No właśnie, ale co? NO BO TO SĄ NACJONALIŚCI I ONI SĄ ŹLI I NIE ROBIĄ NICZEGO POŻYTECZNEGO. Kazała mu przestać nosić patriotyczne koszulki na randki (na co biedny chłopak się zgodził), ale nadal jest jej źle. Posta kończy pytaniem:  "Czy ja mam mu kazać wybrać między mną a tym? Może zadziała.".
Post poleciał na forum i jak można się było domyślać wywołał gównoburzę, która rozciągnęła się do 15 stron... Ach, czego tam nie było! Ile truizmów, ile debilizmów! Deklaracje w stylu "Nigdy nie związałabym się z kimś takim", kazania pisane przez zadeklarowane lewaczki*, propozycje aby go okłamała twierdząc że jest żydówką, no i ogólnie straszenie, że będzie coraz gorzej. Głosy rozsądku ginęły gdzieś w odmętach idiotyzmu. A potem w wątku pojawili się obrońcy poglądów chłopca i konflikt eskalował - dostaliśmy cały przegląd lewicowej retoryki, pokroju palikociarni. że Marsz Niepodległości zniszczył Warszawę, a patriocie nie wolno bo dla niego, stolica to rzecz święta być powinna.

Że wszystkie zbrodnie islamu to w ogóle bzdura i w katolibanie jest jeszcze gorzej, i że oni już już uciekają, bo się boją, a w ogóle to żaden katolik tu nie jest  dyskryminowany... Uwiąd umysłowy w stopniu najwyższym. Żal tak naprawdę kobiet, którym koleżanki wystawiają taką laurkę, no bo co pomyśleć o jednym z końcowych postów, którego autorka (używając dwóch oczojebnych kolorów w jednym poście) zżyma się, że Panie znają się bardzo na polityce i nie są w tym temacie wcale gorsze od Panów?
W tym wszystkim zastanawia mnie tylko jedno. Jak poczułaby się autorka owego tematu, gdyby jej chłopiec powiedział kiedyś: "Słuchaj wszystko fajnie, ale jeśli mnie kochasz to przestań pisać na wizaz.pl. Ja wiem, że tam są wartościowe kobiety, ale przecież wiadomo, że poza nimi to tylko ździry KLIK, nimfomanki KLIK, idiotki KLIK i popaprane emocjonalnie pustaki KLIK! Ty taka nie jesteś, ale boję się o Twoje zdrowie psychiczne i o to czy kiedyś nie wsiąkniesz w tę patologię zbyt głęboko". Zżera mnie ciekawość, co by dziewczę na to odpowiedziało...*Swoja drogą wstawienie sobie na avatar zdjęcia z wielkim czerwonym syfem pod okiem na forum o wizażu, to trochę tak jakby pisać na forum katolickim z trzema szóstkami w nicku.

You Might Also Like

0 komentarze: